KONST / Litografier / Färglitografier 16416044
nr 1641 6044
Karl Granquist
(1921-1994), Finland
Färglitografier, 2 st, Signerade, studier, yttermått inklusive ram: 37x52 - 54x47 cm
Karl Granquist, född 1921 i Finland, död 1994, målare.
måndag 9 september 2024
kl 19:16:33